Blog > Teknoloji

Dijital Müzik Dağıtım, Gramrphone Ortaklık Kurdu

Posted by Dijital Müzik Dağıtım | Aug 2, 2021

Yüksek kalitede özel gerçek zamanlı canlı performans, podcast, konser, DJ Set veya yeni bir eserinizin tanıtımı için hayranlarını gerçek anlamda etkileşime geçiren ve kampanyaları en üst düzeye çıkaran kişiler arasında yer almanız için müthiş bir fırsat sunuyoruz.

Gramrphone ekibi, hazırlıklarınızı tamamlamak için birebir destek sağlayarak, gösterinizi düzenlemenize ve promosyonu yönlendirmek için pazarlama varlıkları oluşturmanıza yardımcı olacak. Ekip ayrıca gösterinizden sonra saklamanız için veri analitiğini ve performansın yüksek kaliteli ses kaydını da sizinle paylaşacak.

Gramrphone Hakkında:
Gramrphone, yalnızca sesli bir canlı ücretsiz akış uygulamasıdır Müzik DAW programlarınızı kullanarak (Logic, Ableton, Pro Tools vb.) doğrudan kendi web siteniz üzerinden hayranlarınıza yüksek kalitede canlı yayın yapmanıza olanak tanır. Dünyanın dört bir yanındaki sanatçılar, dinleyicilerle bağlantı kurmak, hayran kitlelerini büyütmek ve tek bir tıklamayla benzersiz bir kişisel deneyim sunmak için Gramrphone kullanıyor.

Şu anda Next Sound Sessions'a güç sağlamak için Shure ve AWAL ile ortaklık yapan Gramrphone ekibi, sanatçıları güçlendirme ve yüksek kaliteli ses sunma konusunda tutkulu.