Blog > Teknoloji Bülten

Sosyal Platformlarınız İçin Sadece Bir Bağlantı

Posted by Dijital Müzik Dağıtım | Jul 29, 2021

Mylnk.im 'e ücretsiz üye olup takipçileriniz kısa bağlantınıza tıkladıklarında birden fazla seçenek sununarsınız. Tüm Sosyal medya profillerinizi ve Spotify, Apple Music, SoundCloud gibi bağlantılarınızı tek bir url ile en son şarkınızı, videonuzu, konserlerinizi Instagram, Facebook, SoundCloud, Spotify, Twitter, TikTok'ta paylaşın. Tüm gerekli bağlantılarınızı tek bir yerde toplayın.

Mylnk.im 'in en güzel yanı ücretsiz olması ve bir çok işe yarar özelliği kullandırması. Kendi label yada sanatçı isminizi uyulamaya yazarak kısa link oluşturması. Hayranlarınız hangi bağlantıları kullanarak size ulaşıyor ve hangi ülkeden bağlantınızı tıkladı bunun gibi detaylı istatistikleri inceleyerek hayran kitlenizi ve sosyal mecralarınızı planlı yönetip hedef konserler oluşturabilirsiniz.

Dikkat Çeken Özellikleri

Profil reminizi oluşturun, hayranlarınıza kendinizi tanıtacak kısa bir yazı yazın, mavi tik özelliğini açarak dikkat çekin, Biolink sayfanızın arka plan ve yazı rengini seçin yada bir resim ekleyin, planlı bir bağlantınızı belirlediğiniz tarihte yayınlayın. Bunlar gibi bir çok özellik ve kolaylık sağlayan bir uygulama web   sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.